Mitmachen GFF2020

Weźcie udział w @Festiwalu Fotografii „Schauplätze“ 2020

My już w blokach startowych, czekamy na rozpoczęcie 6. Festiwalu Fotografii „Schauplätze“, za którego przyczyną od 10 do 27 września 2020 r. w Europa-Mieście Zgorzelec-Görlitz wszystko kręcić się będzie wokół pojęcia „kultywowane!“. Zapraszamy Was do wzbogacenia programu wydarzenia o własne działania. Mogą to być wystawy, dyskusje, projekcje filmowe, wycieczki z przewodnikiem, inne inicjatywy i formaty artystyczne… W tej kwestii nie ma prawie żadnych ograniczeń :-) .

** Temat przewodni 2020: „kultywowany!” **

Kim jesteśmy i co czyni nas wyjątkowymi? Kultura od zawsze stanowi integralną część naszego społeczeństwa. Pozwala zrozumieć, określa nasze postrzeganie, niekiedy wyznacza granice, a jednak zawsze pozostaje otwarta na to, co nowe.

Ludzie kultywują (otaczający) świat, ich środowisko, wyznaczają standardy w przemyśle, rolnictwie, społeczeństwie i architekturze, a czasem nawet są „kultywowani“. Aspekty naszej codzienności i bycia.

6. Festiwal Fotografii „Schauplätze“ jest poświęcony pojęciu „kultywacji!“ w całej jego różnorodności.

*************************************************

Przyłączcie się: 
Pomyślcie dzisiaj o jutrze i stańcie się częścią „Schauplätze“ #6. Macie własne pomysły, projekty wystawiennicze, inne działania? Skontaktujcie się z nami! 
Wyślijcie nam wiadomość e-mail na adres

>> wezudzial@fotofestival-goerlitz.eu lub skontaktujcie się z nami osobiście.

*************************************************

Volker Bachschneider, Wolfgang Blachnik, Hans Dünnebeil, Claudia Glatz, Matthias Krick, Stefan Müller…